Tel. : 8 676 13444

DRAVITAS

Perkraustymo ir krovinių gabenimo paslaugos

Sužinoti plačiau

KROVINIŲ PERVEŽIMAI

Vežame bet kokius krovinius visoje Lietuvoje.

Sužinoti plačiau

PERKRAUSTYMAI

Saugios ir greitos perkraustymo paslaugos Lietuvoje.

Sužinoti plačiau

NAUJIENOS

Tinklapis atsinaujina!

Pagaliau sulaukėme tinklapio atnaujinimo !!!

2018-09-10 06:37:07

ATSITIKTINĖS NAUJIENOS

Tinklapis atsinaujina!

Pagaliau sulaukėme tinklapio atnaujinimo !!!

2018-09-10 06:37:07

Krovinių pervežimai

Vežame bet kokius krovinius visoje Lietuvoje. (išskyrus kontrabandą) Dalinių krovinių pervežimas. Skubus krovinių pervežimas. Baldų, buities technikos, plokščių ir kitų statybinių medžiagų pristatymas į nurodytą vietą. Krovikų paslaugos. Išvežame utilizavimui nebereikalingus daiktus: - baldai, - buities technika, - statybinės/apdailos atliekos, Sudarome sutartis su prekybos, gamybos ir logistikos įmonėmis transportavimo paslaugoms teikti.

РАССЫЛКА ПО ФОРМАМ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ В 1 200 000 ФОРМ РОССИИ И СНГ

РАССЫЛКА ПО ФОРМАМ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ В 1 200 000 ФОРМ РОССИИ И СНГ - 3000 РУБЛЕЙ РАССЫЛКА ПО ФОРМАМ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ ЛЮБОЙ СТРАНЫ - 3000 РУБЛЕЙ ЗА 1 МЛН Это рассылка по формам с сайтов , которые заполняются нашей программой. письмо с вашим коммерческим предложением приходит на контактный E-mail организации. При рассылках через форму ОБРАТНОЙ связи каждый сайт отправляет сообщение «сам себе» и поэтому все письма приходят во входящие! -Гарантии,контроль рассылки и отчёт! Не отвечайте на это сообщение со своего ящика электронной почты, так как оно создано автоматически! Используйте для связи: sviazs@bk.ru Telegram: @form2018 Skype: 2018form

Perkraustymai

Perkraustymas, tai daug fizinių ir emocinių jėgų reikalaujantis užsiėmimas. Jeigu nusprendėte perkraustyti butą, biurą ar kitas patalpas, mes mielai jums pagelbėsime. Profesionalūs darbininkai atliks tai greit ir atsakingai. Išardys ir surinks baldus, atjungs ir pajungs buities techniką. Viską supakuos į dėžes ar plėvelę, ir paruoš saugiam transportavimui (klientui pageidaujant). Na ir, žinoma, viską pergabens į nurodytą vietą. Vežame į bet kurį Lietuvos kraštą. Dirbame ir savaitgaliais ir švenčių dienomis. Jeigu nuspresite atsikratyti nebereikalingais baldais, buities technika ar kitais daiktais, mielai išgabensime utilizavimui.

IĮ „DRAVITAS“

Tai sėkmingai savo veiklą plėtojanti transporto įmonė, teikianti vietines krovinių pervežimo ir perkraustymo paslaugas. Krovinių pervežimai vykdomi mikroautobusais iki 20 m3 talpos, 1,5 t.keliamoji galia. Įmonės misija – klientų tarpe įgyti patikimos bei kokybiškai ir greitai dirbančios transporto įmonės vardą.
Arūnas Rutkauskas

Tinklapis atsinaujina!

Pagaliau sulaukėme tinklapio atnaujinimo !!!

Data: 2018-09-10 06:37:07

Paulius Greičiūnas

Džiugu :) Labai idomus dizainas :)

2018-09-10 06:38:56

Prisijungimas

Registracija

Atgal